facebook

Angus LED lampa betonowa sufitowa

Lampa sufitowa Angus LED 4024036 Spot Light

588,00 zł
dostępny dostępny
szt.

Parametry lampy

Symbol: 4024036
Numer EAN: 5901602369418
Moc znamieniowa (W): 24
Rodzaj żarówki: LED
Długość(mm): 400
Szerokość/głębokość(mm): 400
Wysokość (mm): 65
Kolor : beton/chrom/biały/transparentny
Materiał wykonania: beton/metal/szkło
Norma: IP20
Napięcie(Wolt): 230
Ilość emitowanego światła (Lumeny): 2100
Temperatura barwowa (K): 2700
Barwa światła : biała ciepła

Opis produktu

***Wbudowane źródło światła - diody LED

Betonowa płyta na suficie? Zaskakujące rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność we współczesnych aranżacjach. Płaska, przylegająca do sufitu lampa Angus w kształcie kwadratu wykonana została z naturalnego, szarego betonu. Ciekawym zabiegiem okazało się nałożenie na nią płyty z częściowo transparentnego szkła, które nie tylko bardzo dobrze przepuszcza wiązki światła, ale też sprawiło, że z pozoru ciężkie i surowe oświetlenie nabrało subtelnego oraz nowoczesnego charakteru.

Pomiędzy płytami umieszczono kwadratowy, biały panel LED. Technologia ta ma sprawić, że użytkowanie lampy będzie sprzyjało oszczędnościom związanym z  zużyciem energii. Potrzeba małej ilości prądu sprawia, że korzystając z diod LED, jesteśmy w stanie wyraźnie zmniejszyć wydatki za energię. Ważne jest również to, że technologia ta sprzyja ochronie środowiska.

Efektowny design, zaskakująca, a jednocześnie prosta forma oraz energooszczędność i proekologiczny charakter – w jakich wnętrzach sprawdzi się takie połączenie najlepiej? Z pewnością styl lampy będzie idealnie współgrał z aranżacjami nowoczesnymi oraz loftowymi salonów, sypialni i jadalni. A może warto zaryzykować i przełamać klasyczną stylizację oryginalnym elementem oświetleniowym?  

Czas wysyłki

Produkt wysyłamy w 24-48 godziny
Produkt wysyłamy w 24-48 godziny
(więcej o sposobach i czasie dostawy)

Koszt dostawy

Przesyłka kurierska już od 0,00 zł (więcej o kosztach dostawy)