facebook

Angus LED lampa betonowa sufitowa

Lampa sufitowa Angus LED 4022136 Spot Light

268,80 zł
dostępny dostępny
szt.

Parametry lampy

Symbol: 4022136
Numer EAN: 5901602369395
Moc znamieniowa (W): 10
Rodzaj żarówki: LED
Długość(mm): 110
Szerokość/głębokość(mm): 290
Wysokość (mm): 65
Kolor : beton/chrom/biały/transparentny
Materiał wykonania: beton/metal/szkło
Norma: IP20
Napięcie(Wolt): 230
Ilość emitowanego światła (Lumeny): 800
Temperatura barwowa (K): 2700
Barwa światła : biała ciepła

Opis produktu

***Wbudowane źródło światła - diody LED

Oryginalność w aranżacji wnętrz ceniona jest od zawsze, jednak obecnie nabrała jeszcze większego znaczenia. Sztuką jest jednak połączyć ją z minimalizmem, wiodącą cechą stylu nowoczesnego. Twórcom lampy sufitowej Angus udało się osiągnąć tę harmonię i tak powstało oświetlenie, które wykorzystać można w stylizacjach nie tylko tych modernistycznych, ale też industrialnych oraz vintage.

Na betonowej, prostokątnej podstawie umieszczono diody LED emitujące światło przyjemne dla oka. Źródło światła zostało przysłonięte taflą szkła – prawie cała jego powierzchnia ma kolor mleczny, dzięki temu pojedyncze diody nie są widoczne a strumień światła jest równomiernie rozpraszany po pomieszczeniu. Jedynie jego krawędź o szerokości ok. 2 cm jest transparentna co pozwala na dostrzeżenie naturalnej struktury betonu. Chromowane elementy mocujące w połączeniu z eleganckim szkłem i szarym, naturalnie porowatym betonem stanowią ciekawą i bardzo stylową kombinację.

Technologia LED sprzyja energooszczędnej eksploatacji budynku. Minimalizuje ilość zużytej energii, a diody LED charakteryzują się wysoką sprawnością i długą żywotnością.

Betonowy plafon nie zabiera przestrzeni w pomieszczeniach, co jest ważne przy niskich sufitach. Świetnie sprawdza się w salonach, jadalniach i korytarzach oraz biurach i miejscach użytku publicznego. Nawiązuje do stylu industrialnego, w związku z czym doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. 

Czas wysyłki

Produkt wysyłamy w 24-48 godziny
Produkt wysyłamy w 24-48 godziny
(więcej o sposobach i czasie dostawy)

Koszt dostawy

Przesyłka kurierska już od 0,00 zł (więcej o kosztach dostawy)